تور کوش آداسی | بهترین قیمت

برای رزرو تور کوش آداسی و یا مشاوره و استعلام قیمت تورهای کوش آداسی با ما تماس بگیرید

ساعت کاری : 8 الی 19 - شنبه تا جمعه
حتی روزهای تعطیل
کوش آداسی

آنجا که تاریخ بی‌انتهای ترکیه دست‌هایش را به روی جزیره‌ای خیال‌انگیز دراز می‌کند، تور کوش آداسی سفری به تاریخ زنده سرگذشت دلاورانی‌‌ست که از مرز و بوم دفاع کردند. آنجا که خیال گسترده می‌شود و با هر افسانه در دل دریایی، بنایی به دنیا می‌آید. آنجایی که گردشگران از سرتاسر دنیا برای فرار از عادت‌های مرده و لمس طلوع داغ خورشید، پناه می‌گیرند و آنجا کوش آداسی جزیره‌ای پر رمز و راز در ترکیه است. اگر به دنبال سفری متفاوت و آرامشی بی‌پایان هستید با تور کوش آداسی سفر کنید. برای اطلاع از قیمت تور کوش آداسی 1401 با ما در نوآوران راه سپید تماس بگیرید. در این مقاله از بالا بلندی‌ها و چالش‌های شنیدنی تور کوش آداسی گفیتم، با ما همراه باشید.

هتل های کوش آداسی | جاهای دیدنی کوش آداسی | قیمت تور کوش آداسی

در چه فصلی با تور کوش آداسی سفر کنید؟

تور کوش آداسی

اگر دوست دارید خورشید را در سفرهای خود دنبال کنید و اصلا طاقت گرما را ندارید، بهرتین فصل برای سفر با تور کوش آداسی ، فصل بهار و تابستان است. دور تا دور این شهر را ساحل دریای اژه احاطه کرده است و به همین دلیل معمولا آب وهوایی گرم و معتدل دارد. تور کوش آداسی تابستان 1401 به دلیل آب و هواب بی‌نظیر این جزیره بسیار محبوب است و بسیاری از گردشگرن برای آفتاب گرفتن و قدن زدن بر روی شن‌های ساحلی داغ راهی این شهر می‌شوند. باغ‌های این جزیره در فصل بهار پر از شکوفه‌های رنگی می‌شود که با هرکس با دیدن ان‌ها به وجد می‌آید. تور کوش آداسی تابستان 1401 زمان خوبی برای لذت بردن از کشور ترکیه است. برای اطلاع از آخرین قیمت تور کوش آداسی در تابستان 1401 با ما در نوآوران راه سپید تماس بگیرید.

مکان های دیدنی در تور کوش آداسی

معبد آرتمیس

تور کوش آداسی

تاریخ کوش آداسی با افسانه‌ها و اسطوره‌های خیالی عجین شده است. افسانه آرتمیس الهه باروری، بانوی شکار و طبیعت وحش که بردار دوقلویی به نام آپولون، خدای موسیقی و هنر داشت؛ معبدی باشکوه را در دل کوش آداسی بنا کرده است. روایت این بانوی اساطیری از زبان مردم جزیره شنیدنی است، روایتی که خیال شما را در تور کوش آداسی به رویا می‌برد. مردم محلی این معبد را با معبد دیانا نام می‌برند، و این بنا که جرو عجایب هفتگانه است، در طی سال‌های خیلی دور در برابر خواب و خیالی که طبیعت برای آن دیده بود، مقاومت کرده است. در سفر تور کوش آداسی شهریور 1401 از این معبد بازدید کنید.

خانه مریم

تور کوش آداسی

مریم نام مادر عیسی بود که به گفته بسیاری از مردم کوشی آداسی بعد از به دنیا آمدن فرزندش به این جزیره آمد و تا پایان عمر خود در خانه‌ سنگی کوچک بر روی کوهی مقابل دریای اژه زندگی کرد. تور کوشی آداسی با افسانه‌هایی تخیلی همراه است که این می‌توان روایت این افسانه‌ها را در دل بناهای تاریخی شنید. چشم انداز این خانه حس آرامش و فضای معنوی دارد که فرقی نمی‌کند یک مسیحی کاتولیک باشید و یا باوری به این دین نداشته باشید، در تور کوشی آداسی تابستان 1401 با قدم زدن و بالا رفتن از کوه برای رسیدن به خانه مریم، سفری عجیب را پشت سر می‌گذارید.

قلعه کوشی آداسی

تور کوش آداسی

قلعه کوشی آداسی در منطقه جزیره کبوتر در کوشی آداسی بر روی آبی‌های زلال و شفاف بنا شده است. قلعه‌ای که سال‌های زیادی از جان و مال مردم در برابر جنگاوران دیگر کشورها دفاع کرده و حالا به یکی از یناهای پر بازدید تور کوشی آداسی تبدیل شده است. اگر در هنگام گشت و گذار در قلعه خسته شدید به کافه‌های اطراف آن بروید و قهوه بی‌نظیر ترکیه را در این مکان تاریخی بنوشید. می‌توانید در داخل این قلعه زیباترین عکس‌های تور کوشی آداسی تابستان 1401 را ثبت کنید.

کاروانسرای اوکوز محمد پاشا

تور کوش آداسی

زمانی که با تور ارزان کوشی آداسی خود را به این شهر پر رمز و راز رساندید، لیستی از دیدنی‌های مرکز شهر تهیه کنید. کوشی آداسی تاریخ مصور و زنده مردم ترک است. کاروانسرای اوکوز محمد پاشا درست در مرکز شهر در نزدیکی اسکله،  این تاریخ را روایت می‌کند. کاروانسرایی که زمانی محل آرامش تجار کنجکاو که در آرزوی پارچه‌ها و ادویه‌های رنگی به این جزیره سفر می‌کردند، بود؛ حالا به بنایی تاریخی برای گردشگران تور کوش آداسی تبدیل شده است. ابهت این کاروانسرا هر شخص را به خود جذب می‌کند و بعد از تماشای آن به مرکز خرید مشهور جزیره در نزدیکی کاروانسرا بروید تا از همه زمان خود در سفر تور کوش آداسی ، لذت ببرید.

در تور کوش آداسی کجا غذا بخورید؟

لذت خوردن غذا و شکم گردی، لذتی است که سال‌ها از یاد نمی‌رود. عطر و بوی خوش غذا در هر کشور مخصوص همان جاست و طعم خاص آن را در هیچ نقطه دیگری از زمین تکرار نمی‌شود. در تور کوش آداسی خوراک‌های محلی را بچشید که با هر لقمه از آن به دنیای طعم‌ها و مزه‌ها سفر کنید. در ادامه برای شما از بهترین رستوران‌های ترکیه گفتیم، تا غذاهای ترد و طعم بی‌نظیر خوراک‌های ترکی را در تور کوش آداسی در این رستوران‌ها تجربه کنید.

رستوران مورفی

تور کوش آداسی

منوی غذایی این رستوران با غذاهای اروپایی و خوراک‌های محلی پر شده است و وسعت این منو به اندازه‌ایست که غدای تکراری در روزهای تور کوش آداسی نمی‌خورید. تمام کوکتل‌هایی را که تا به حال خوردید را به یادآورید، طولانی‌ترین فهرست کوکتل برای رستوران مورفی است. این رستوران پاتوق اصلی گردشگران تور کوش آداسی تابستان 1401 است که بعد از گشت‌وگذار طولانی در شهر به اینجا برمی‌گردند تا شب‌نشینی خود را در این منطقه به پایان برسانند.

رستوران کازابلانکا

تور کوش آداسی

اصلا نمی‌شود به ترکیه سفر کنید و کباب‌های خوشمزه آنجا را از دست بدهید. خوش طعم‌ترین و لذیذترین گوشت‌ها در رستوران کازابلانکای کوش آداسی طبخ می‌شود. هر زمان که در سفر با تور کوش آداسی خسته شدید، خود را به این رستوران برسانید تا روحتان شور و نشاط جدیدی را تجربه کند. فضای سرسبز و بزرگ رستوران همراه با موسیقی زنده خاطرات ویژه‌ای را در تور کوش آداسی تابستان 1401 برای شما می‌سازد. بشقاب‌های غذایی رستوران کازابلانکا با گوشت‌های کبابی مختلف پر می‌شوند و به قدری بزرگ و زیاد است که حتی دو نفر با یک بشقاب آن سیر می‌شود و در هزینه‌های تور کوش آداسی هم صرفه‌جویی می‌کنند.

رستوران سیاره یوکا

تور کوش آداسی

دریای اژه شهر کوش آداسی را در آغوش گرفته است و با قدم زدن بر روی نوار شنی آن غذایی دلچسب خوشی سفر با تور کوش آداسی را به بی‌نهایت می‌رساند. رستوران سیاه یوکا با ساحل و باغ‌هایی با درختان سربه فلک کشیده سرسبز، احاطه شده است. در سفر با تور کوش آداسی تابستان 1401 به این رستوران که فاصله زیادی با ساحل ندارد بروید و خود را مهمان استیک‌های آبدار، نودل‌های معروف و گوشت کبابی مخصوص ترکیه کنید. در رستوران سیاره یوکا شب را با صدای موسیقی و جنب و جوش فضا به صبح برسانید و طلوع آفتاب را از ساحل بی‌نظیر آن تماشا کنید.

در تور کوش آداسی چه غذایی را حتما بخورید؟

چرخیدن در رستوران‌های مختلف و چشیدن طعم‌های جادویی لذتی است که در تور کوش آداسی برای هیچ گردشگری تکراری نمی‌شود. خوراک‌هایی با طعم‌های بی‌نظیر و مخصوص فصل در انتظار گردشگران با تور کوش آداسی تابستان 1401 است.

کارنیاریک

شاید تا به حال طعم‌ها و غذاهای عجیبی را چشیده باشید، کارنیاریک یکی از همان غذاهای است که با طعم جادویی خود دل هر گردشگر تور کوش آداسی را می‌برد. طعم بادمجان تو پری که در تنور مخصوص رستوران کبابی و دودی شده و درون آن با گوشت آبدار لذیذ پر شده است. محلی‌های ترکیه‌ای این بادمجان تو پر را با سس مخصوص گوچه و فلفلی نیم تند آماده می‌کنند.

لحم عجین، طعم‌های جادویی در تور کوش آداسی

لحم عجین یکی از غذاهای معروف ترکی که نام آن در منو هر رستوران ترکیه نوشته شده است را در تور کوش آداسی بچشید. بر روی لایه‌ای خمیری که مانند خمیر پیتزاهای ایتالیایی نازک و ترد است، گوشت چرخ‌کرده‌ای که از قبل با ادویه‌های رنگی مخصوص ترکیه ترکیب شده است، آماده می‌شود. لحم عجین مانند یک تابلو نقاشی زیبا و با ریحان و جعفری و دیگر سبزیجات مخصوص این شهر بندری تزیین می‌شود. در زمان چشیدن این خوراک در تور کوش آداسی شهریور 1401 مقداری لیمو تازه بر روی این بریزید، تا معجزه ترکیب مزه‌ها را تجربه کنید.

دونر کباب

شاید در ایران هم این غذای خوش مزه را امتحان کرده باشید، ولی در سفر تور کوش آداسی حتما دونر کباب را بارها و بارها بچشید. گوشت‌های تازی این منطقه برش داده شده و با طعم‌دهنده‌های مخصوص ترکیه، مزه دار می‌شوند. آشپزان ترکی با مهارتی خاص این گوشت‌ها را روی هم می‌چینند و به‌صورت کبابی سرو می‌کنند. در تور کوش آداسی تابستان 1401 این غذای خوش‌مزه را به‌صورت ویژه به همراه عزیزان خود امتحان کنید.

قیمت تور کوش آداسی چقدر است؟

تور کوش آداسی

معمولا به دلیل اینکه پروازهای کوش آداسی هر هفت روز یکبار انجام می‌شود؛ برای سفر با تور کوش آداسی یک برنامه 7 روز را برای خود بچینید. از آنجایی که یارانی‌ها دوست دارند لحظه سال تحویل را به شکل‌های مختلف و در شهرهای دیگر نو کنند، با تور کوش آداسی تابستان 1401 به جزیره افسانه‌ای سفر می‌کنند. به همین دلیل قیمت تور کوش آداسی تابستان 1401 نسبت به دیگر فصل‌های این شهر کمی گران‌تر است. اگر به فکر تور ارزان کوش آداسی هستید به سایت نوآوران راه سپید سر بزنید و سفری ایمن و بدون چالش را تجربه کنید. اگر بودجه کافی برای سفر ندارید، نگران نباشید؛ در تور ارزان کوشی آداسی فقط کافی‌ست هتل‌هایی با ستاره‌های کمتر و راه‌های کم خرج‌تر را برای رسیدن به آن انتخاب کنید.

برای آگاهی از اخبار آفرهای ویژه تورهای گردشگری حتماً صفحه اینستاگرام نوآوران راه سپید را فالو کنید.

چگونه با تور کوش آداسی سفر کنید؟

تور کوش آداسی

کوش آداسی فرودگاهی مخصوص خود ندارد و برای رفتن به آن باید خود را با تور کوش آداسی به فرودگاه عدنان ازمیر برسانید. این فرودگاه تا جزیره زیبای مقصد شما 95 کیلومتر فاصله دارد. با رزور تور کوش آداسی شهریور 1401 به فرودگاه ازمیر سفر کنید و از انجا با تاکسی، اتوبوس و دیگر واسایل نقلیه به جزیره کوش آداسی بروید و سفر ماجراجویانه خود را ادامه دهید.

راه‌های رسیدن با تور کوش آداسی از فرودگاه عدنان

اگر هزینه‌ها در تور کوش آداسی برای شما مهم است و به دنبال رزور تور ارزان کوش آداسی هستید، در فردوگاه عدنان ازمیر آژانس‌های اتوبوسرانی با کمترین مبلغ شما را با اتوبوس به مرکز شهر جزیره می‌رسانند.

قطار یکی از پرخاطره‌ترین راه‌ها برای ادامه سفر در تور کوش آداسی است؛ البته چالش‌ها و سختی‌های بسیاری برای گردشگران تور کوش آداسی دارد. زمانی که با تور کوش آداسی تابستان 1401 به ازمیر سفر کردید، قطار ازمیر شما را به سلچوک که در 18 کمیلومتری جزیره‌ است، می‌رساند. از آنجا دوباره باید سوار اتوبوس و تاکسی شوید تا به جزیره رویایی برسید.

یکی از تفریحات تور کوش آداسی ، کشتی سواری است. هر روز کشتی‌ها از سمت  جزیره بونانی ساموس به  این جزیره زیبا می‌روند و شما هم می‌توانید لذت سفر را کشی‌سواری دو چندان کنید. در تور کوش آداسی تابستان 1401 به کشتی سوار شوید و هوای بی‌نظیر دریا را به ریه‌های خود ببرید.

در سفر با تور کوش آداسی با خودتان چه چیزی ببرید؟

آب و هوای جزیره کوش آداسی در فصل‌های مختلف بسیار متفاوت است و برای همین خیلی مهم است که چه زمانی به آنجا سفر می‌کنید. ولی به صورت کلی اگر می‌خواهید لیستی از وسایل مورد نیاز خود برای تور کوش آداسی بنویسید، این وسایل را همراه خودتان حتما ببرید:

همه چیز در مورد تور کوش آداسی

تور کوش آداسی سفری به دل افسانه‌ها و اسطوره‌های بشری است. سفری به تاریخ مردم ترکیه و دیدن و لمس کردن سرگذشت آن‌ها در میان بناهای تاریخی جزیره است. ما در نوآوران راه سپید همراه شما هستیم تا تجربه تور کوش آداسی به بهترین سفرتان تبدیل شود. برای رزور تور کوش آداسی تابستان 1401 به سایت نوآوران راه سپید سربزنید تا با اطلاع از آخرین قیمت تور کوش آداسی تابستان 1401 بهترین سفر خود را برنامه‌ریزی کنید. هر زمان از شبانه روز که سوالی در رابطه با تور کوش آداسی داشتید، با همکاران ما در نوآوران راه سپید تماس بگیرید.

ترکیه

ترکیه سرشار از شگفتی و زیبایی است، زیبایی که هر گردشگر تور ترکیه را با خاطرات تور ترکیه فریب می‌دهد و تفاوتی نمی‌کند که به کدام شهر و روستای این کشور سرک بکشید، در هر شهر رازهایی خفته است، که با حس...

ثبت نظر نظر شما با موفقیت ثبت گردید
ثبت نظر! خطا در ارسال نظر

دیگر تورهای ترکیه

تور آنتالیا
بسیار خوب 27 بررسی
5.0

پرواز رفت و برگشت+اقامت در هتل با صبحانه +ترانسفر رفت و برگشت+ لیدر فارسی زبان +بیمه
تور بدروم
بسیار خوب 27 بررسی
5.0

پرواز رفت و برگشت+اقامت در هتل+ترانسفر فرودگاهی+بیمه مسافرتی+لیدر فارسی زبان
مارماریس
بسیار خوب 27 بررسی
5.0

بلیط رفت و برگشت+اقامت در هتل +ترانسفر فرودگاهی+بیمه مسافرتی+لیدر فارسی زبان

سوالات متداول

برای انتخاب بهترین هتل در ترکیه بهتر است نظرات مسافران قبلی این کشور را مطالعه کنید. مسافران قبلی به هتل‌های ترکیه از نظر تمیزی اتاق‌ها، دسترسی هتل، کیفیت صبحانه و برخورد پرسنل امتیاز داده‌اند. لیست برترین هتل‌های ترکیه
ترکیه یکی از مقاصد محبوب در میان گردشگران ایرانی است. این کشور جاذبه‌های بسیار دارد که برای برنامه‌ریزی سفرتان به منظور بازدید از جاذبه‌های این کشور می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی کمک بگیرید. مسافران مکان‌های دیدنی ترکیه را از نظر دسترسی، هزینه ورود، زمان بازدید و غیره بررسی و رتبه‌بندی کرده‌اند. لیست برترین جاذبه‌های ترکیه
ترکیه رستوران‌های بسیاری دارد که برای انتخاب بهترین رستوران می‌توانید از تجربیات مسافران قبلی استفاده کنید. مسافران رستوران‌های ترکیه را براساس قیمت، امکانات رستوران، سبک آشپزی و وعده‌های غذایی بررسی کرده‌اند. لیست برترین رستوران‌های ترکیه
خیر. در حال حاضر امکان ورود به ترکیه از طریق مرزهای زمینی وجود ندارد و فقط از طریق خطوط هوایی امکان پذیر هست .
واحد پول کشور ترکیه لیر است اما پیشنهاد می‌شود برای سفر به هر مقصد خارجی، مقدار از بودجه مدنظر را به واحد پول رایج آن مقصد و بخش قابل توجهی از بودجه سفرتان را دلار یا یورو داشته باشید.برای تبدیل ارز در ترکیه می‌توانید به کیوسک‌های صرافی مراجعه کنید و با کمترین مقدار کمسیون ارز خود را تبدیل کنید.
قیمت تماس بگیرید
برای دریافت بهترین