تورهای لوزان

برای رزرو تور لوزان و یا مشاوره و استعلام قیمت تورهای لوزان با ما تماس بگیرید

ساعت کاری : 8 الی 19 - شنبه تا جمعه
حتی روزهای تعطیل
لوزان

سوئیس، کشور صلح طلب، آرام و محاصره شده میان رشته کوه آلپ، با دریاچه‌های زلال و شهرهای کوچک تاریخی خود شناخته می‌شود. سوئیس انباشته از دیدنی‌هایی است که باید حداقل برای یک بار در زندگی از آن دیدن کرد. با خرید تور لوزان می‌توانید به یکی از شهرهای کوچک و زیبای سوییس سفر کرده و از این سرزمین رؤیایی دیدن کنید.

بهترین تور لوزان

تور لوزان ؛ سان‌ فرانسیسکوی سوئیس

تور لوزان

لوزان چهارمین شهر بزرگ سوییس و قطعاً یکی از دلرباترین آن‌هاست. شهر لوزان در جوار دریاچه ژنو است و بر روی سه تپه ساخته‌شده است. این شهر با القابی همچون شهر فراز و نشیب و سان‌فرانسیسکوی سوییس هم شناخته می‌شود. لوزان جمعیتی بالغ بر 140 هزار نفر دارد که تقریباً یک سوم آن دانشجو هستند. شهر لوزان محل مقر اصلی کمیته المپیک است و موزه‌ی المپیک نیز در همان‌جا قرار دارد.

تور لوزان | اطلاعات ضروری سفر به لوزان

تور لوزان | بهترین زمان سفر به لوزان

اینکه بهترین فصل سفر با تور لوزان کدام است،کاملاً بستگی به سلیقه‌ی شما دارد. اگر با تور لوزان تابستان 1401 قصد سفر به این شهر افسانه‌ای را دارید، در انتخاب خود تردید نکنید. بهترین زمان سفر با تور لوزان بین ماه‌های آپریل تا اکتبر است که ماه سپتامبر به‌عنوان ایده‌آل‌ ترین زمان شناخته میشود.

هزینه های سفر با تور لوزان

سوییس کشوری مرفه و ثروتمند است، بنابراین باید برای هزینه‌های سنگین و خدمات گران قیمت آماده باشید. در نظر داشته باشید که سفر با تور لوزان ارزان‌تر از سفر بدون تور تمام می‌شود. پس اگر قصد کمی صرفه جویی را دارید، خرید تور لوزان برای شما مناسب خواهد بود.

تور لوزان | آب و هوا

تور لوزان

سوییس کشور کوهستانی است که آب و هوای معتدل و بارانی دارد. بنابراین بهتر است برای هوای خنک آماده باشید، تقریباً در نیمی از سال، هوا بارانی است پس برای تور لوزان سوئیس توصیه می‌کنیم چتر را فراموش نکنید.

جاذبه های دیدنی تور لوزان

تور لوزان | دریاچه ژنو (lac leman)

دریاچه ژنو، مرز طبیعی میان کشور سوئیس و فرانسه است؛ این دریاچه به عنوان جاذبه اصلی تور لوزان نیز معرفی می‌شود. یکی از روش‌های لذت بردن از این دریاچه و تماشای انعکاس رشته کوه آلپ و آسمان به روی آن، سوار شدن به قایق‌های تفریحی است. همچنین می‌شود با عبور از این دریاچه و طی کردن مسیر حدود 35 دقیقه‌ای به شهر فرانسوی Evian les bains سفر کرد و از آب گرم‌های آن لذت برد.

تور لوزان | مقر کمیته المپیک و موزه المپیک

علاوه بر جاذبه‌های فرهنگی و تاریخی، وجود موزه المپیک تجربه‌ی خاص‌تری به تور لوزان هدیه می‌کند. این موزه که در حاشیه دریاچه ژنو قرار دارد، تاریخچه مهم‌ترین رویداد ورزشی جهان را با کلکسیونی از مدال‌ها، فیلم‌هایی از لحظات مهم، مشعل‌ها و ... به تماشاگران خود ارائه می‌دهد.

تور لوزان | کلیسای جامع لوزان

تور لوزان

امکان ندارد به یک شهر قدیمی اروپایی سفر کنید و کلیساهای باشکوه قرون وسطایی در آن خودنمایی نکنند. این کلیسا با معماری گوتیک که ساخت آن 70 سال زمان برده و دیدن از آن همانند قدم زدن در تاریخچه اروپا و کشور سوئیس است. این جاذبه را در صورت سفر به لوزان نباید از دست داد.

تور لوزان را از کدام آژانس تهیه کنیم؟

سفر به لوزان سفری خاص و گران قیمت است. همچنین دریافت ویزای توریستی کشور سوئیس فرآیند حساس و پیچیده ای دارد. آژانس هواپیمایی نوآوران راه سپید با داشتن پرسنل مجرب در زمینه برنامه ریزی و اجرای تور لوزان، تجربه ای به یاد ماندنی از سفر به لوزان را برای مشتریان گرانقدر خود تضمین می‌کند. برای خرید تور سوئیس و یا دریافت استعلام و مشاوره با ما تماس بگیرید.

خدمات ارائه شده در تور لوزان

سوئیس

اگر از مونترو سوار قطار شوید و به سمت آلپ بروید، در ایستگاه کوچکی توقف خواهید کرد که علفزارها احاطه‌اش کرده‌اند. تپه‌های سبزی پشت ایستگاه دیده می‌شوند که کلبه‌های ییلاقی، مثل نقطه‌هایی روی آن قرار ...

ثبت نظر نظر شما با موفقیت ثبت گردید
ثبت نظر! خطا در ارسال نظر

دیگر تورهای سوئیس

قیمت تماس بگیرید
برای دریافت بهترین